Фізіотерапія в акушерстві та гінекології

Фізіотерапія в акушерстві та гінекології. Фізіотерапія є незамінне важливою частиною в профілактиці і лікуванні акушерської та гінекологічної патології.

Фізіотерапія може бути основним або додатковим методом лікування.

Фізіотерапевтичні методи, в деяких випадках, можуть замінити лікарську терапію, операції, лікувальну гімнастику, дієтичне харчування, а також масаж. Повсюдне використання фізіотерапії трохи зменшилася в зв’язку з прогресом в фармакології з випуском великої кількості сучасних ліків. Існує ряд станів, при яких фізіотерапія є часто єдиним методом лікування.

Одним з них вважається хронічний тазовий біль, що виникає внаслідок передаються статевим шляхом. Після низки оперативних втручань фізіотерапевтичне лікування сприятливо впливає не тільки на тривалість післяопераційного періоду, а й зменшує ризик появи спайок.

Фізіотерапія особливо важлива для жінок, які страждають на безпліддя, яке виникло після гінекологічної операції або аборту, вискоблювання порожнини матки. Фізіотерапевтичні заходи сприятливо впливають на відновлення пошкодженої матки та інших статевих органів. Дані процедури необхідно призначати відразу після хірургічного втручання.

В цілому, комплекс фізіотерапевтичних процедур сприяє скороченню термінів лікування, пом’якшення хворобливої ​​симптоматики, профілактиці ускладнень і рецидивів, зникнення побічних ефектів, властивих медикаментозному лікуванню, зниження лікарської навантаження на організм і навіть, в деяких випадках, скасування фармакотерапії.

Записаться на консультацию и лечение можно по телефонам

+38(044) 575-32-20

+38(097) 483-40-95

Клиника работает с 8-00 до 20-00 без выходных и перерывов.
Консультации проводят Пн.-Пт. с 9-30 до 16-00