Процедури краси в клініці

Коли при зустрічі нам кажуть «Ти добре виглядаєш!» Мається на увазі стан шкіри обличчя і тіла.

Гарна шкіра на пряму залежить від здоров’я внутрішніх органів.

Якщо барахлить жовчний то висипання в області підборіддя і носової частини особи вам забезпечені можлива жовтяниця  шкіри.  І скільки б ви не робили масок і примочок висип залишиться.

Хвора або уражена печінка може давати алергічні висипання у вигляді кропивниці або алергічних бляшок, підшлункова залоза сушить шкіру і викликає почервоніння.

Якщо ви виявили на шкірі якісь зміни в першу чергу потрібно виключити шлунково-кишковий тракт і звернутися до дерматолога.  Звернувшись в клініку ми допоможемо Вам провести первинну діагностику консультацію дерматолога і забезпечити необхідне лікування.

Якщо у вас все в порядку і ви хочете поліпшити стан шкіри в Клініці є багато процедур які допоможуть вирішити цю проблему.

Кріосауна

Вплив низьких температур добре позначається на стані шкіри тіла.  Наші улюблені жінки ретельно готувалися до сезону, худнучи.  Для того що б шкіра не обвисла і виглядала абсолютно здоровою потрібно провести всього лише 10 процедур кріо сауни.  Тривалість процедури лише 2-3 хв.  Але який результат!

Косметолог

Наш косметолог може Вам запропонувати італійський масаж, всілякі маски і інші процедури, підбере креми і програму догляду за шкірою в домашніх умовах.

Ботокс

Дія даного препарату спостерігається з перших хвилин введення, що називається особа молодіє на очах.  До 9 місяців зберігається ефект.  Ін’єкцію можна повторіть.2 або 3 рази для отримання стійкого ефекту.  Ботокс не дає звикання і тому дози при введенні не збільшують.  Відмінний результат виходить при поєднанні ін’єкцій Ботокса або Диспорта в поєднанні з косметологічними процедурами.

Записаться на консультацию и лечение можно по телефонам

+38(044) 575-32-20

+38(097) 483-40-95

Клиника работает с 8-00 до 20-00 без выходных и перерывов.
Консультации проводят Пн.-Пт. с 9-30 до 16-00