Фіброз печінки

Фіброз – це захворювання печінки, що характеризується розростанням колагенових волокнистих тканин  печінки без перебудови її структури. При патоморфологічному дослідженні виявляють не змінені печінкові часточки, оточені широкими тяжами фіброзної сполучної тканини. Діагноз «фіброз печінки» встановлюється на підставі результатів фібросканування.

Фиброз печени - иллюстрация

Симптоми фіброзу

Якщо говорити про фіброз  печінки 1 ступеня, то практично неможливо дізнатися про зародження недуги, тому що проходить безсимптомно. Ознаки фіброзу печінки прогресуючого етапу, що приводить до цирозу, визначаються симптомами останньої стадії: гіпертензія, карцинома або печінкова недостатність.

Класифікація фіброзу печінки

  1. Нециротичниій портальний фіброз. Може протікати у вигляді трьох клінічних формах:
    • Внутрішньопечінковий флебосклероз і фіброз.
    • Склероз ворітної і селезінкової вен.
    • Тромбоз ворітної і селезінкової вен.
  2. Шистосоматоз (фіброз Сіммерса) з пресінусоідальною портальною гіпертензією. Це захворювання людини і тварин, що викликаються гельмінтами сімейства шістосоматидів  з класу трематод. Захворювання поширене в Єгипті, Греції, Китаї, Португалії, на Кіпрі.
  3. Природжений фіброз печінки. Захворювання може поєднуватися з полікістозом печінки і нирок. Спостерігається спленомегалія. Асцит відсутній. Стан хворого між епізодами кровотеч з вен стравоходу залишається задовільним.

Лікування фіброзу

Наші лікарі мають в розпорядженні інноваційне обладнання, величезний досвід і необхідні знання, для виявлення та своєчасного надання допомоги по лікуванню фіброзу печінки. Лікування фіброзу полягає у виявленні та усуненні причин, які до нього привели, а також в стриманні симптомів захворювання.

Записаться на консультацию и лечение можно по телефонам

+38(044) 575-32-20

+38(097) 483-40-95

Клиника работает с 8-00 до 20-00 без выходных и перерывов.
Консультации проводят Пн.-Пт. с 9-30 до 16-00

Отзывы пациентов