Вірусний гепатит D, Е, G, TTV

Гепатит Д (D)

Гепатит Д має інкубаційний період від 1,5 до 6 місяців. Симптоми і ознаки гепатиту D відповідають симптомам гепатиту Б (В). Зараження вірусом відбувається тільки при наявності іншого вірусу, тому що вірус гепатиту Д використовує вірус Б в якості конячки і не може існувати в організмі людини самостійно. Наявність змішаної інфекції гепатитів В і D призводить до розвитку важкої форми захворювання – цироз печінки.

Гепатит Е

Основна ознака і симптом гепатиту Е – розвиток жовтяниці. Інкубаційний період гепатиту Е триває від 14 до 50 днів. Наявність жовтяниці не означає одужання, як при гепатиті А. Важкий перебіг захворювання може викликати ураження нирок. Пацієнту необхідно звернутися до гепатолога для лікування при виникненні характерних симптомів гепатиту Е. Вірус не приводить до хронічного процесу. Наявність гепатиту Е смертельно небезпечно для вагітних в другій половині вагітності.

Гепатит Г (G)

Не дарма гепатит G називають «молодшим братом гепатиту С» через схожість симптомів. Тільки вірус G відокремлено в організмі не викликає ніяких ускладнень і одужання може бути мимовільним. Нестійкий в навколишньому середовищі, миттєво гине при кип’ятінні. Механізм передачі збудника – парентеральний. І лише при наявності коінфекції з вірусом гепатиту С може викликати серйозні ускладнення, аж до розвитку цирозу або раку печінки.

Гепатит TTV

Вірус TTV передається при переливанні крові. У гострій формі виявляється в калі, є представником групи ентерально передавємих гепатитів. Так само є висока ймовірність передачі вірусу статевим шляхом.

Вирус гепатита

Діагностика гепатиту D, Е, G, TTV

На сьогодні існує величезна кількість лабораторних і клінічних варіантів виявлення даних вірусів:

  • Біохімічний / розгорнутий аналіз крові
  • УЗД щитовидної залози та черевної порожнини
  • Фібросканування
  • ПЛР

Лікування вірусного гепатиту E, D, G, TTV

Лікування гепатиту в Клініці еферентної терапії проводиться в три етапи:

  • підготовча терапія;
  • противірусна терапія;
  • моніторування пацієнта на весь період противірусної терапії.

Основне завдання Клініки полягає в тому, що б після проходження повного курсу лікування у пацієнта не виявлявся вірус. Різниця в лікуванні дітей і дорослих від вірусного гепатиту полягає в дозуванні медикаментів і процедур, які залежать від віку дитини.

Записаться на консультацию и лечение можно по телефонам

+38(044) 575-32-20

+38(097) 483-40-95

Клиника работает с 8-00 до 20-00 без выходных и перерывов.
Консультации проводят Пн.-Пт. с 9-30 до 16-00

Отзывы пациентов