Цервіцит – запальний процес в шийці матки

Використання сучасних методів лікування цервіциту – прояв турботи про кожну пацієнтці Клініки доктора Чорномиза!

Запальний процес, який охоплює слизові оболонки піхви і канал шийки матки, який зазвичай проявляється больовими відчуттями внизу живота і в неприємних відчуттях під час статевого блізості.В разі появи у вас подібних симптомів, просто негайно вам треба звертатися до нашого фахівця – гінеколога.

Зазначені симптоми можуть свідчити також про протікання інших захворювань, з цієї причини діагностування проводиться після ретельного огляду спеціаліста та отримання результатів необхідних обстежень і лабораторних аналізів. Захворюванню властива як гостра форма, так і хронічне протікання. Гостра форма цервицита може бути мати дуже яскраві прояви, а при хронічному перебігу може навіть і не турбувати. Запалення шийки і прилеглих тканин дуже поширене як серед молодих жінок, так і середнього віку. Можна сказати, що кожна друга в тій чи іншій формі раз в житті перенесла дане захворювання. Захворювання дуже часто з’являється у дівчат до 25 років, яким властиві численні статеві контакти. Не вилікуваний вчасно цервицит небезпечний своїми наслідками, особливо ерозіями шийки матки і переродженням ерозій в ускладнену форму (підвищення ризику онкологічних захворювань). Як результат цього запального процесу, утворюються численні спайки, що може в кінцевому рахунку викликати позаматкову вагітність або безпліддя. Але не варто надмірно панікувати – ми допоможемо вам у будь-якому випадку виявити захворювання і вилікувати його.

Як же розпізнати цервицит?

Захворювання може мати досить легку форму, яка протікає практично безсимптомно: може проявитися посиленням виділень після місячних. Гострий цервіцит має наступні прояви:

  • виділення пінистого виду, що мають неприємний запах, іноді навіть гнійного характеру;
  • неприємний свербіж в статевих органах і больові відчуття в нижній частині живота;
  • виникнення болю при сечовипусканні і статевих контактах;
  • поява темних виділень кров’янистого характеру в період між місячними або після сексу.

Для хронічної форми цервицита характерно перебіг без виражених симптомів, з періодично з’являються виділеннями.

Які причини провокують захворювання?

Найбільш поширеними факторами, що провокують виникнення цервіциту є:

  • інфекції, які передаються при статевих контактах;
  • наявна у жінки в піхву умовно-патогенна мікрофлора.
  • алергічні реакції на застосування презервативів;
  • травмування шийки матки в процесі пологів і медичних маніпуляцій.

Цервіцит успішно лікується фахівцями нашої Клініки!

Вилікувати цервицит вам допоможуть наші уважні і тактовні фахівці-гінекологи. Ми допоможемо повністю усунути всі провокуючі захворювання чинники, обстежуємо і виявимо всі супутні йому захворювання. В ході лікування може знадобитися дотримання постільного режиму і утримання від статевих контактів. Лікувальні процедури в кожному окремому випадку строго індивідуальні і можуть бути призначені нашим фахівцем після ретельного огляду та обстеження. При цьому може бути застосовано спринцювання відповідними розчинами, застосування спеціальних свічок аж до використання гормональної терапії, особливо в період постменопаузи.

Звертайтеся – завжди готові допомогти поліпшити якість вашого життя!

Отзывы пациентов