Лікування аднекситу – запального процесу в придатках

Хвороба проявляється як запальний процес в яєчниках і маткових трубах (придатках), симптомами якого є біль в нижній частині живота, почуття ознобу і нездужання, вагінальні виділення. Больові відчуття можуть бути двосторонніми, що тягне або досить різкого характеру.

Запальні процеси в придатках дуже часто змушують жінку все-таки звернутися до гінеколога. Аднексит вимагає негайного лікування, оскільки дуже легко переходить в хронічну форму з періодичними періодично після ремісії загостреннями. Такий процес зазвичай має свої негативні наслідки і може негативно вплинути на вашу репродуктивну функцію – привести до безпліддя. Тому своєчасне звернення до фахівця – запорука вашого одужання і подальшого здоров’я репродуктивної системи організму.

Про основні симптоми аднекситу.

Ознаками гострого аднекситу є:

  • поява сильних болів, що тягнуть в нижній частині живота;
  • підвищена температура тіла до 40 °;
  • поява виділень, дуже часто гнійного характеру;
  • випадки порушення циклічності менструацій.

При хронічній формі аднекситу симптоматика захворювання може мати стертий характер, але в результаті ви купуєте небезпечне для вашого здоров’я стан, який буде вас періодично турбувати болі, що тягнуть внизу живота, поганим самопочуттям з високою температурою.

Аднексит може виникати в результаті наступних факторів:

  • наявність невилікуваних статевих інфекцій;
  • наявність в організмі умовно-патогенної флори;
  • перехід інфекції з наявних вогнищ запалення в інших органах.

У багатьох випадках, інфекція переходить в зону придатків згодом статевих контактів, недостатнього дотримання особистого туалету. Найчастіше провокують запальний процес переохолодження, стреси, знижений імунітет, наявність втручань і, абортів у пацієнтки.

Аднексит успішно лікується фахівцями нашої Клініки!

Вилікувати аднексит вам допоможуть наші уважні і тактовні фахівці-гінекологи. Ми допоможемо повністю усунути всі провокуючі захворювання чинники, обстежуємо і виявимо всі супутні йому захворювання. В ході лікування може знадобитися дотримання постільного режиму і утримання від статевих контактів. Лікувальні процедури в кожному окремому випадку строго індивідуальні і можуть бути призначені нашим фахівцем після ретельного огляду та обстеження. При цьому може бути застосовано спринцювання відповідними розчинами, застосування спеціальних свічок аж до використання гормональної терапії, особливо в період постменопаузи.

Звертайтеся – завжди готові допомогти поліпшити якість вашого життя!

Отзывы пациентов