Лікування ендометриту – запалення матки

Запальний процес вистилає зсередини шару матки, так званого ендометрія, часто проявляється болями в нижній частині живота, які виділяються з кров’яними домішками і дуже поганим загальним самопочуттям. При цьому запалену ділянку матки не завжди обмежений внутрішніми слизовими оболонками і невчасно проведене лікування створює ризик для ураження яєчників і маткових труб. Цей процес вимагатиме більш тривалого лікування а може і подальшої госпіталізації з призначенням терапевтичного лікування в стаціонарі. Повне позбавлення від захворювання можливо тільки поєднуючи основні принципи лікувальних процедур ендометриту. Підвищений рівень уваги до свого стану повинна приділити кожна жінка, у якої проводилося внутриматочное втручання. При будь-якій підозрі на розвиток запального процесу в матці, вам просто потрібно терміново звертатися за гінекологічної консультацією професіонала.

Симптоматика або як виявляється ендометрит

Розвиток гострого ендометриту відбувається з досить яскраво вираженими симптомами, серед яких основні:

  • підвищена температура навіть до 39 °;
  • наявність слабкості і загального нездужання;
  • досить інтенсивний біль внизу живота, деколи віддають у поперек;
  • відчуття тиску під час дефекації;
  • наявність гнійно-серозних виділень з домішкою крові.

Хронічний ендометрит буде відрізнятися від гострого змазаними симптомами Для гострого перебігу захворювання характерний швидкий розвиток захворювання і сильна вираженість перерахованої симптоматики.

З яких причин розвивається ендометрит

Захворювання розвивається як результат проникнення інфекції в матку. Можливе інфікування є результатом або будь-якого втручання, або наслідком нелікованих венеричних захворювань, або інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Одними з найбільш можливих чинників, що впливають на розвиток ендометріозу можуть бути пошкодження слизової матки після вискоблювання цього важливого органу жінки. а також наслідки різних маніпуляцій – дослідження або * продування * маткових труб, спринцювання, внутрішньоматкові контрацептиви.

Своєчасно поставлений діагноз і призначення лікування – вам потрібно всього два кроки, щоб перемогти ендометрит

Лікування ендометриту в гінекологічному відділенні Клініки доктора Чорномиза буде проведено професійно і з дотриманням індивідуального підходу. Ми маємо сучасну діагностичну базу, яка дозволить провести повноцінні види обстеження і діагностики. Уже після першого відвідування фахівця, вам буде призначено необхідне лікування. У кожному конкретному випадку індивідуально підберемо оптимальний курс необхідних медикаментів, призначимо фізіотерапевтичні та інші методи терапії.

Отзывы пациентов