Лікування кольпіту – запального захворювання піхви

Серед запальних захворювань слизових оболонок піхви, що мають прояви у вигляді неприємно пахнуть виділень, свербіння і печіння, а також хворобливих відчуттів при статевої близькості. Характер виділень має специфічний запах і вигляд для кожного виду збудника аж до домішок крові. Кольпіт або по іншому – вагініт зустрічається досить часто серед жінок середньої вікової категорії. Що стосується періоду менопаузи то тут частіше спостерігаються випадки атрофічного кольпіту з майже не вираженою симптоматикою. Захворювання часто відбувається в поєднанні з запальними процесами зовнішніх статевих органів, таких, як цистит, цервіцит, вульвіт.

Без проведення своєчасного лікування інфекція може поширитися і викликати запалення маткових труб і яєчників, часом приводить до безпліддя. Також захворювання може спровокувати ерозію шийки матки, яка в свою чергу може мати далекосяжні негативні наслідки для вашого організму. Тільки своєчасне звернення до фахівця Клініки доктора Чорномиза зможе уберегти вас від неприємних наслідків захворювання.

Симптоматичні прояви кольпіту

Найчастіше кольпіт має гостру форму і активно протікає:

  • спостерігаються множинні виділення слизових, білуватих або гнійних виділень з з піхви, часом з домішками крові, що мають неприємний запах.
  • явища сильного свербіння і печіння;
  • больові відчуття болю в нижній частині живота;
  • хворобливі відчуття під час статевих контактів.

При протіканні хронічного кольпіту перераховані симптоми можуть бути виражені не так яскраво і протікати приховано. Якщо ж до захворювання приєднується вульвит, то тут спостерігається набряк і почервоніння зовнішніх статевих органів.

Причини, що сприяють розвитку кольпіту (вагініту):

  • інфекції, що передаються при статевих контактах;
  • наявність у людини патогенних мікробів, що провокує поширення інфекції;

Основними факторами, що провокують появу та розвиток кольпіту у жінок, є такі явища, як:

  • порушення в мікрофлорі піхви;
  • наявність цукрового діабету, гіпотиреозу, гіпофункції яєчників, виношування дитини, менопауза, запалення органів в малому тазі, антибіотикотерапія, відсутність достатньої гігієни, переохолодження і стресові ситуації.

Звертайтеся – ми допоможемо вам вилікувати кольпіт!

Вилікувати кольпіт вам допоможуть наші уважні і тактовні фахівці-гінекологи. Ми допоможемо повністю усунути всі провокуючі захворювання чинники, обстежуємо і виявимо всі супутні йому захворювання. В ході лікування може знадобитися дотримання постільного режиму і утримання від статевих контактів. Лікувальні процедури в кожному окремому випадку строго індивідуальні і можуть бути призначені нашим фахівцем після ретельного огляду та обстеження. При цьому може бути застосовано спринцювання відповідними розчинами, застосування спеціальних свічок аж до використання гормональної терапії, особливо в період постменопаузи.

При строгому дотриманні лікарських призначень, ви назавжди позбавитеся від неприємних симптомів кольпіту!

Отзывы пациентов