Лікування патологій шийки матки

У Клініці доктора Чорномиза ми пропонуємо сучасні та ефективні методи лікування патології шийки матки для народжували і не родили пацієнток.

Патологія відноситься до захворювань частини шийки матки, розташованої в піхву. Це група незапальних захворювань піхвової частини шийки матки, при якій виникають протікають безсимптомно різні дефекти слизової оболонки. Дана патологія є однією з найбільш часто зустрічаються гінекологічних захворювань. При цьому захворювання даної ділянки матки кардинально відрізняються один від одного своїми показаннями і симптомами. Відповідно, в процесі загоєння, нормальний епітелій може заміщатися атиповим, що може свідчити про переродження тканини, що може бути сигналом передраковий стан епітелію. Точну діагностику процесів, що відбуваються в тканинах клітини, допоможе діагностувати кольпоскопія. Ерозійні процеси мають багато різновидів: справжня ерозія, ектопія, ектропіоні, дисплазія епітелію, лейко і еритроплакія, розрізнити які і вибрати єдино правильну тактику лікування допоможуть наші фахівці.

Симптоматика

Як уже відзначено, патології шийки матки протікають в основному без особливих симптомів і виявляються в ході гінекологічного огляду. Якщо ж ви відчули або помітили у себе такі симптоми, як

  • не пов’язані з менструацією виділення кров’янистого характеру
  • біль або дискомфорт під час інтимної близькості
  • незвично рясні виділення
  • болю в нижній частині живота,

Всі ці симптоми можуть свідчити про наявність запального процесу, на тлі якого починається розвиток однієї з патологій шийки матки. При цьому варто пам’ятати, що тільки безпосередній огляд доктора і діагностичні процедури зможуть виявити реальну картину захворювання.

Причини

Основними причинами розвитку патології шийки матки є:

  • наявність статевих інфекцій;
  • гормональний дисбаланс
  • наслідки травмування шийки при пологах, аборти, маніпуляціях на шийці матки.

Всі ці фактори впливають на підтримання хронічного запального процесу в шийці матки.

Ми знайдемо для вас оптимальний метод лікування

Існує достатня кількість способів боротьби з патологіями шийки матки. Все залежить від ступеня глибини і площі процесу, наявності або відсутності в аналізах провокують процес збудників. Саме широке застосування отримали методи кріодеструкції і електрокоагуляції. Традиційних методів боротьби з патологією шийки матки досить багато, найбільшого поширення набули такі способи як кріодеструкція, електрокоагуляція. Не дивлячись на таку популярність, кожен з методів має істотні недоліки.

Процедура кріодеструкції передбачає видалення ураженої тканини за допомогою рідкого азоту. Однак при такій процедурі неможливо охопити всю уражену ділянку і процес може поновитися або значно затягується період одужання.

При електрокоагуляції на запалену область впливають електричним струмом. Метод має суттєві наслідки у вигляді болю, кровотечі і рубців і застосовується в основному при лікуванні вже народжували жінок.

Використання для лікування патологій шийки матки радіохвильовий метод отримує останнім часом все більшого поширення завдяки відсутності хворобливих відчуттів при впливі на уражену область шийки і при цьому не залишаючи рубців.

Застосування Лазерної деструкції або іншими словами цілеспрямованого впливу високих температур на патологічну ділянку, також вважається досить щадним методом лікування і рекомендується багатьом пацієнткам.

В окремих запущених випадках, з огляду на досить великий процес ураження тканин, можуть застосовуватися різні методи впливу і лікування відбувається в кілька етапів. При цьому ви будете постійно перебувати під наглядом свого лікуючого лікаря, який в будь-який момент буде готовий дати відповідні рекомендації. Ми будемо намагатися заподіяти вам якомога менше болю при маніпуляціях і при цьому отримати позитивний результат лікування з мінімальними ускладненнями.

Отзывы пациентов