Лікування запального процесу геніталій (вульвита)

Гарантуємо проведення лікування вульвита сучасними методами!

 Зовнішні статеві органи жіночої статі дуже сильно схильні до захворювань запального характеру, які проявляються набряком статевих губ, відчуттям свербежу, печіння і наявністю посилених виділень. Внаслідок недотримання правил особистої гігієни (первинний), або потрапляння інфекції з сусідніх органів (вторинний), спостерігається розвиток запального процесу геніталій під назвою – вульвіт. Первинною формою вульвита в основному схильні до зрілі жінки під час менопаузи, коли стоншуються слизові оболонки і знижується гормональна захист а також молоді дівчата на стадії гормональної перебудови організму. У жінок середнього віку зі стійким гормональним статусом таких проблем майже не виникає, оскільки спрацьовує свого роду захист організму від інфекційних захворювань вульви.

Захворювання досить підступно і його необхідно обов’язково лікувати. Лікуванню піддається досить успішно, якщо ви вчасно звернулися до лікаря і здали всі необхідні аналізи. Якщо ви не будете лікувати це захворювання під чуйним наглядом професіоналів, то ризикуєте отримати хронічну форму і часті рецидиви, що може значно знизити якість вашого життя. Крім того, нелікована інфекція геніталій може поширитися на сечовий міхур або нирки.

Як проявляється вульвит (симптоми)

 При прояві гострої форми ви відчуєте такі стани:

  • сильну набряклість і почервоніння зовнішніх статевих органів аж до утворення ерозій, виразки тканин, часом вражають область паху і внутрішньої поверхні стегон;
  • відчуття сильного роздратування і болю при дотику і сечовипусканні;
  • наявність виділень з неприємним запахом, що залежить від виду збудника запального процесу.

Які причини провокують захворювання

Основними провокаторами, які сприяють розвитку вульвита, є:

  • інфекції, що передаються при статевих контактах;
  • наявність у людини патогенних мікробів, що провокує поширення інфекції;
  • недостатньо ретельний догляд за геніталіями під час менсіса, використання неякісних прокладок;
  • зайве тертя зовнішніх органів тісному або синтетичним одягом;
  • безконтрольне застосування антибіотикотерапії, що приводить до дисбалансу мікрофлори слизових оболонок піхви.

Не впадайте у відчай, вульвіт легко виліковний!

Вилікувати вульвит – це значить повністю усунути всі викликають його причини, плюс пролікувати сприяє його розвитку захворювання типу дифтерії, гонореї, гельмінтозу, діабету. В ході лікування може знадобитися дотримання постільного режиму і утримання від статевих контактів. Лікувальні процедури в кожному окремому випадку строго індивідуальні і можуть бути призначені нашим фахівцем після ретельного огляду та обстеження. При цьому може бути застосовано спринцювання відповідними розчинами, застосування спеціальних свічок аж до використання гормональної терапії, особливо в період постменопаузи. При строгому дотриманні лікарських призначень, ви назавжди позбавитеся від неприємних симптомів вульвита.

Уникаючи причин – провокаторів даного захворювання, ви не будете знати проблем з його лікуванням.

Отзывы пациентов