Поліп цервікального каналу (шийки матки)

Видалимо поліп цервікального каналу швидко і безболісно!

 Поліп є доброякісним утворенням з локалізацією на шийці матки. Може супроводжуватися виділеннями крові і слизу з піхви, неприємними відчуттями при статевому контакті. Найчастіше наявність поліпа ніяк не проявляється і виявити його вдається при проведенні огляду. При тривалому знаходженні і збільшенні поліпа в піхву, до нього може приєднатися інфекція і тоді основним симптомом його наявності будуть хворобливі відчуття і кровоточивість.

Поліп шийки матки є досить часто зустрічається захворюванням і його питома вага у всіх виявлених при оглядах випадках – близько 25%. Потребує видалення, оскільки його наявність в жіночому організмі загрожує великою кількістю різних ускладнень. В першу чергу необхідно виключити його подальшу трансформацію в злоякісне утворення і це можна зробити тільки під ретельним лікарським контролем!

Наявність поліпа дуже часто супроводжує такі стани, як проблеми із зачаттям, може змінюватися менструальний цикл. При цьому необхідно зауважити, що причина таких станів не наявність поліпа, а комплекс, що розвиваються гінекопатологій і порушення гормонального статусу. Всі ці фактори можуть зіграти фатальну роль в ході виношування дитини і викликати загрозу мимовільного її переривання. Якщо у ваші плани входить нормально проходить вагітність, необхідно завчасно позбутися цього освіти за допомогою кваліфікованих фахівців гінекологічного відділення нашої Клініки.

Особливості прояву

  • наявність досить сильних кров’яних виділень;
  • хворобливість і рясні менструації;
  • наявність кровянистого виділень при статевому контакті під час можливого травмування поліпа;
  • наявність схваткообразной болю, серозного і серозно-гнійних виділень, що характерно особливо для великих поліпів розміром більше 20 мм.

Причини, що викликають дану патологію

До основних причин, що викликають появу і зростання поліпа можна віднести такі, як:

  • порушення гормонального фону;
  • зміни вікового характеру;
  • тривале наявність сильного стресу;
  • наявність розладів імунної системи.

Внаслідок специфічності і сукупності даних причин, захворювання найбільш часто зустрічається у жінок після 40 років. У такому віці жінки часто мають в анамнезі численні травматичні втручання в маткову область: розриви при пологах, пошкодження слизової оболонки при абортах або діагностичних дослідженнях.

Сприятливим середовищем для розвитку новоутворення найчастіше буде наявність ерозій, кіст яєчників, уражень організму генітальним герпесом, трихомоніазу, мікоплазмозу і т.д.

Допоможемо вам позбавитися від поліпа цервікального каналу.

Видалення поліпа цервікального каналу проводиться хірургічним шляхом: більші освіти можна видаляти шляхом поліпектомія, відкручуючи і припікаючи основу за допомогою електрокоагуляції. Через тиждень після проведення маніпуляції ваш лікуючий лікар проведе повторне обстеження і скоректує подальше лікування. Необхідно провести наступне обстеження не відразу в день видалення поліпа, а після можливого загоєння місця його видалення. Це допоможе уникнути розвитку ендометриту. Надалі можливе призначення гормонального лікування.

У Клініці доктора Чорномиза ви маєте можливість пройти всі необхідні діагностичні процедури з виявлення запальних процесів, небезпечних поліпів і викликають їх гормональних порушень, пройти подальший курс лікування під пильним наглядом фахівця.

Звертайтеся, ми завжди раді вам допомогти!

Отзывы пациентов