Ведення вагітності

Для кожної вагітної жінки дуже важливо отримання кваліфікованої і своєчасної медичної допомоги не тільки під час пологів, а й в період виношування плоду. З огляду на той факт, що в період вагітності організм жінки переживає масу змін гормонального фону, стану найважливіших систем організму і навіть психіки. Жінка стає надзвичайно чутливою і вразливою, відповідно, моніторинг її стану в цей період необхідно довірити фахівцеві, який буде вести вагітність від постановки на облік до моменту пологів. В рамках цього процесу ми проводимо всі необхідні обстеження та огляди вагітної жінки: ультразвукове обстеження, рекомендовані лабораторні дослідження. Дотримання протоколу необхідної діагностики дозволяє забезпечити ваше прекрасне самопочуття, вчасно проаналізувати скачки гормонів і їх вплив на перебіг вашої вагітності і уникнути загрози її переривання. Нашим головним завданням ми бачимо тактовне поводження з нашими пацієнтками і прояв максимальної турботи не тільки про майбутньої матері, але і її очікувану малюка.

З яких етапів складається наша програма

Звернувшись до нас за допомогою, ви гарантовано отримаєте не тільки масу корисної інформації від нашого фахівця – гінеколога, а й своєчасну кваліфіковану допомогу медиків. Зовсім не складно прийти і стати на облік і довірити турботу про вас з дитиною справжнім професіоналам. У нашій клініці постійно розробляються й удосконалюються комплекси діагностичних послуг і обстежень, максимально відповідають потребам майбутньої матері. Найважливіші і мабуть, головні серед них, це:

  • огляд лікаря-гінеколога з пренатальним скринінгом плода;
  • лабораторні дослідження: клінічні, біохімічні, на ТОРЧ-інфекції і т.д.
  • проведення електрокардіограм, ультразвукових досліджень;
  • проведення обов’язкового огляду вагітної вузькими спеціалістами: терапевтом, ендокринологом, окулістом;
  • консультація професійного психолога.

Первинне звернення і постановка на облік здійснюється, як правило. на 7-12 тижні вагітності. Чим раніше ви відвідаєте фахівця – тим краще для вас і вашого лікуючого лікаря. який повинен досить детально вивчити ваш анамнез, супутні захворювання і намітити правильну тактику ваших подальших консультацій у профільних фахівців. Після проведення всіх необхідних діагностичних обстежень та оглядів, до 28 тижня строку вагітності вам досить відвідувати свого лікаря не частіше разу на місяць. Тим більше, що він буде вас постійно консультувати з будь-яких питань в телефонному режимі.

Після 28 тижня і до настання терміну 36 тижнів вам належить очне спілкування з нашим фахівцем не менше, ніж 1 раз в 2 тижні. На огляді лікар детально оцінить стан матері і майбутньої дитини, в обов’язковому порядку буде проведено 3Д УЗД. При необхідності, будуть призначені допустимі в цей період медикаменти та вітаміни.

У міру наближення моменту появи на світ вашої дитини, після терміну в 36 тижнів, ми значно посилимо контроль за вашим станом здоров’я і вам будуть запропоновані консультації буквально щотижня. При необхідності, буде рекомендований генетичний скринінг плода. Необхідно правильно оцінити тип передлежання плода, стан організму матері. Не завадить проходження передпологового інструктажу і спеціальних курсів для вагітних.

Пропонована вам Програма ретельного спостереження за процесом протікання вагітності свідчить про реальну турботу про ваше здоров’я. Наш Пакет послуг передбачає профілактику всіх можливих відхилень і повномасштабне обстеження. Від такого скринінгу вагітності тільки виграють пацієнтки, які мають будь-які небезпечні передумови для порушення нормального перебігу вагітності аж до невиношування плоду. Також особливу увагу пропонується жінкам, які очікують двійню або після ЕКЗ. Особливий підхід і увагу очікує пацієнток, що пройшли комплексне лікування захворювань, які можуть викликати ускладнення. Досвід роботи наших фахівців і їх тактичний підхід до вирішення всіх ваших проблем, стане надійною підтримкою успішного виношування малюка аж до 40 тижнів.

У кабінеті гінекології Клініки еферентної медицини доктора Чорномиза вам запропонують досить демократичні ціни і різні методики для досягнення бажаного результату.

Отзывы пациентов