ул. Попудренко, д. 32. Киев, Украина
Запись проводится ежедневно с 8:00 до 18:00.
(клиника работает без выходных и перерывов)

ул. Попудренко, д. 32. Киев, Украина
Запись проводится ежедневно с 8:00 до 18:00.
(клиника работает без выходных и перерывов)

Хірургія

В ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ "КЛІНІКА ЕФЕРЕНТНОЇ ТЕРАПІЇ ДОКТОРА ЧОРНОМИЗА", В УМОВАХ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ, ДЛЯ ВАС ПРАЦЮЄ ОПЕРАЦІЙНА.

В нашій клініці ми застосовуємо сучасні малоінвазивні методики для лікування широкого спектру захворювань, що вимагають хірургічного втручання. Багато яких проводиться амбулаторно, за один день і не вимагають тривалого відновного періоду.

Наша Мала операційна розташована окремим боксом, відповідає умовам стерильності, має передопераційну і стерилізаційний блок. Планово виконуються малі хірургічні операції на шкірі і підшкірно жировій клітковині.

Перед операцією проводиться консультація хірурга. Операції проводяться дорослим і дітям.

Завдяки досить великій базі діагностики наші фахівці - хірурги можуть оперативно провести будь-які лабораторні, ультразвукові дослідження в нашій Клініці.

Оперативне втручання може бути призначено пацієнтам тільки після проведення ретельного огляду по результатам  діагностики, у разі безвихідної ситуації, коли проведення терапевтичних процедур вже не дасть результату. Після проведення малої хірургічної операції ми призначимо поновлююче лікування до повного одужання, щоб уникнути будь яких післяопераційних проблем.

Наші пацієнти отримують повноцінне сучасне хірургічне втручання в комфортабельних умовах клініки впродовж 1-го дня.

Ми застосовуємо малоінвазивні методики хірургії, які не вимагають тривалої реабілітації.

Відновлення пацієнта пройде переважно в домашніх умовах, що багатьох дуже радує і допомагає швидше набути потрібної форми. Т.е. наша операція не виб'є вас із звичного життєвого графіку!

Досвідчені лікарі нашої клініки займаються діагностикою, лікуванням і профілактикою наступних проблем:

Вскрытие гнойников
Обработка ран, пункция                     Удаление доброкачественных образований, инородных тел, мягких тканей Вскрытие гнойников   Лечение грыж  Оперативное лечение варикоза

Вскрытие гнойников  

On-line консультация

Консультирует специалист "Клиники эфферентной терапии"