Кваліфіковано проведемо розкриття фурункула

Симптоми і причини

Ще одним видом запального процесу шкірного покрову з утворенням гнійного вмісту є фурункул. Цей запальний процес локалізується переважно в шкірних покривах, що мають волосяні мішечки. Фурункули мають властивість з’являтися на тлі зниження імунітету, викликаного тривалим переохолодженням, шкідливими звичками, що знижують захисний бар’єр організму перед дією вірусних хвороботворних інфекцій. Найбільш частою причиною появи фурункульозу у зовні здорової людини може бути банальне ігнорування правил особистої гігієни, особливо на тлі підвищення рівня цукру в крові при зловживанні борошняними виробами і солодкою їжею.

Як проявляється ця патологія

Фурункул проявляється як:

  • Поодиноке гнійне вогнище – зазвичай виникає уперше, має невеликий розмір і добре піддається лікуванню. Характерні ознаки – невелика набряклість, почервоніння і швидкий прорив вмісту назовні. У разі своєчасної терапії швидко гоїться з утворенням шраму.
  • Множинні гнійні запалення або фурункульоз – саме цей патологічний стан характерний для дуже пониженого імунітету. Можна тривало лікувати окремі вогнища запалення, але не усунувши головну причину патології захворювання відгукнеться постійними рецидивами.Характерний стан – біль в місцях утворення вогнищ, підвищення температури, озноб, загальне погіршення здоров’я і знесилення.
  • Виникнення Карбункула – великого фурункула, що охоплює нижні шари шкіри, і формується шляхом злиття групи фурункулів. Ця картина вже є серйозною ознакою проблем з вашим імунітетом і ураженням органів і систем організму. Без своєчасної допомоги може закінчитись сепсисом.    

Лікування фурункула в умовах нашої Клініки

Фурункул і його похідні запалення вимагають негайного початку лікування. Неприпустимо самостійно видаляти гнійний вміст, особливо якщо вогнище знаходиться на голові, особі або шиї. Ви ризикуєте викликати проникнення інфекції до судин головного мозку з подальшим розвитком менінгіту, енцефаліту і інших патологічних станів.

Фахівці-хірурги нашої Клініки проведуть радикальне лікування фурункульозу через розкриття порожнини з гноєм і дренування. Повністю вичистимо порожнину і промиємо її розчином антисептика з обов’язковим введенням антибіотика. Крім того, в обов’язковому порядку будуть призначені загальнозміцнюючі заходи – прийом антибіотиків, внутрішньовенне введення спеціальних препаратів для зняття загальної інтоксикації.

Отзывы пациентов