Проведемо видалення неестетичних шрамів та рубців

Рубці – це утворення, що складаються із сполучної тканини, сформувалися на шкірних покривах при загоєнні травматичних або операційних ран. Шрами також є продуктом загоєння шляхом рубцювання, крім того, в області рубцювання зазвичай відсутні волосяні фолікули і не росте волосся.

Оскільки шрам, а особливо рубець можуть значно дратувати свого власника не лише як фізіологічний, але і як косметичний дефект, то операції по їх видаленню є досить затребуваною процедурою. дуже часто у людини розвивається психологічний комплекс, коли він соромиться своєї особи або тіла, оскільки вважає себе недостатньо повноцінним.

Після огляду і проведення необхідних діагностичних процедур, ми виберемо для вас найбільш оптимальний метод впливу на ваш шрам або рубець залежно від місця його локалізації і що сталися за період його існування порушень шкірного покриву в передбачуваному місці операції.

Хірургічний метод позбавлення від шрамів і рубців

Пластика рубців спрямована на посічення рубцевих утворень на шкірі хірургічним методом, особливо якщо стає питання видалення грубих, застарілих або великих рубцювань. Методика хірургічного видалення травматичних або післяопераційних рубців або утворень не дає можливості повною мірою усунути дефект, але може зробити його набагато менш помітним. Операція по видаленню шраму допоможе вам позбавитися від грубого неестетичного шраму і в результаті отримати тонкий, витончений, майже не помітний шов, який під впливом певних мазей, що призначаються після операції, може стати взагалі непомітним.

Також при зверненні до хірурга може бути використане проведення контурної пластики рубців, що застосовується у разі утворення атрофічної рубцевої тканини.

Залежно від складності операції, рубці можуть бути посічені під загальним наркозом або місцевому знеболенні. Хірург січе рубець, що утворився, і видаляє його так, щоб максимально точно зіставити краї рани для естетичнішого подальшого загоєння. Далі накладається косметичний шов на 3-4 дні, які потім знімають. При особливо складних випадках посічення рубців, може бути застосована методика аутотрансплантації – пересадку клаптя тканини з іншої ділянки тіла.

Видалення шрамів і рубців з використанням лазерних технологій

Лазерні технології сьогодні широко застосовуються при лікуванні шрамів і рубців. Методика лікування лазером грунтована на руйнуванні колагенових волокон. При цьому в ході дії на зону обробки стимулюється вироблення так званих фібробластів – а саме клітин, що продукують новий здоровий колаген. Результат дії полягає в поступовому згладжуванні рубця і надання шкірі її первинного виду.

Видалення шрамів за допомогою лазера має цілий ряд значних переваг, а саме:

  • не погрожує ушкодженням прилеглих тканин;
  • знижує до мінімуму побічні ефекти; не вимагає накладення швів і реабілітації;
  • допомагає видалити утворення в делікатних зонах.

Застосування лазера при видаленні рубців вимагає проведення декількох процедур, Зазвичай рекомендується близько 4-5 сеансів через певний проміжок часу, про що вас детально проінформує лікар.

Отзывы пациентов