Розкриття гнійників : Абсцес, Карбункул, Фурункул, Гідраденіт

Що ж є Абсцесом?

Абсцесами називаються гнійні утворення в тканинах організму, викликані різними збудниками запальних процесів. Утворення абсцесу відбувається як результат попадання через раневу поверхню, прокол, садна різних мікробів. Як результат – тканини як би розплавляються і виникає гнійна порожнина. Також розвиток подібної порожнини можливий в результаті утворення фурункулів, карбункулів, флегмони, лімфаденіту і як результат крововиливів в тканину на місці гематоми, що утворилася.

Як ми діагностуємо у вас абсцес

Тільки кваліфікований хірург зможе діагностувати у вас протікання гнійного процесу і надати реальну допомогу, оскільки абсцес і його центральна частина-інфільтрат можуть бути викликані різними збудниками і можуть значно варіювати своїми розмірами і розташуванням. Навколо інфільтрату (гнійничка) можуть бути видимими припухання і червоність шкірних покривів. При глибших абсцесах, можемо спостерігати больові відчуття без цих симптомів. Відсутність своєчасно зробленої допомоги може привести до прориву гнійничка під шкірні покриви або в суглоб і розцінюється як серйозне ускладнення з катастрофічним наслідками для вашого організму.

Ми вилікуємо ваш абсцес

Терміновість міні операції будуть визначатися мірою інтоксикації. При невеликих розмірах гнійника доктор може обмежитися одним розрізом, якщо ж є значне скупчення гною і його набряки під довколишні тканини, то доведеться робити додаткові розрізи. Усі маніпуляції будуть проведені з ретельним знеболенням в комфортних умовах нашої міні-операційної. Якщо ж в результаті лікування у вас великого абсцесу знадобиться додаткова терапія антибіотиками, то пацієнтові може бути запропонована госпіталізація в комфортабельній палаті Клініки.

Отзывы пациентов