Розкриття панариція

Проведемо розкриття сухожильного панариція

Діагностування і відмітні особливості

Панарицій є процесом запалення, що виникає в пальцях руки або ноги Розвиток спостерігається у верхній фаланзі пальця кисті в результаті проникнення хвороботворних мікробів в невеликі травми, подряпини.

Такий різновид панариція як сухожильний або тендовагініт, вважається важким різновидом і його наслідки призводять навіть до порушень функцій кисті. При сухожильному панариції відбувається ушкодження розташованих на поверхні пальця або кисті сухожильних піхв, при цьому процес може пошириться досить швидко і подальше лікування є досить складним завданням. Палець сильно опухає, рухи обмежені, спроба його розігнути закінчується найсильнішими больовими відчуттями.

У вас підозра на сухожильний панарицій?

Враховуючи, що спочатку проходить місцево процес швидко може поширитися на усю синовиальну піхву. Лікувальні процедури носять дуже терміновий характер. При цьому робиться пункція сухожильної піхви в місці проксимальної (середньою) фаланги, відсмокчується декілька крапель ексудату з введенням розчину антибіотика в навколишню тканину. При цьому антибіотик може вводитися внутрішньовенно і навіть внутрикостно. Процедура може з потреби повторюватися щодня з подальшою фіксацією гіпсової лонгетки кисті і пальців руки. Якщо терапевтичні методи не допомогли, оперативного втручання вже не уникнути.

Не тягніть із зверненням до хірурга! Ми вам допоможемо!

Сухожильний панарицій, що розвивається, може бути дуже небезпечний своїми ускладненнями – деформацією і знерухомленням суглобів кисті. При своєму розвитку тендовагініт може ускладнитися виходом гною назовні з утворенням свища, проривом гною на тилову сторону кисті, лімфангітом, трофічними розладами, вторинним остеомієлітом фаланги та ін. Такі ускладнення відбуваються в результаті пізнього звернення до доктора і тривалого безуспішного консервативного лікування, іноді і самолікування, а також недостатньо професійною хірургічною допомогою.

Поширений в тканинах і кістках кисті гнійний тендовагініт ми прооперуємо в нашій Малій операційній безпечним методом з використанням реґіонарної внутрішньокісткової анестезії. Після операції обов’язково проведемо іммобілізацію кисті у функціонально вигідному положенні. Термін остаточного одужання досить тривалий і складає близько 4-6 тижнів.

Отзывы пациентов