Видалення доброякісних утворень

Ми позбавимо вас від новоутворень, що носять доброякісний характер

Симптоматика

Симптоматика утворень на м’яких тканинах вашого організму проявляється по різному. Але найчастіше зустрічається така ознака в клініці цих новоутворень. як наявність безболісних ущільнень, що постійно збільшуються. Розмірами ці новоутворення бувають самими різними, і часто залежать від їх локалізації. Так, пухлини з локалізацією у верхній частині тіла, мають частіше невеликий розмір і виявляються на досить ранній стадії. В той же час новоутворення розташвані в області стегна, або живота можуть досягати значного розміру і заподіювати пацієнтові іноді досить значний дискомфорт.

Головні причини і чинники, що впливають на виникнення утворень

Новоутворення виникають в м’яких тканинах і мають доброякісний характер, у свою чергу можна розділити на природжені і придбані в результаті виникнення запалення шкіри або слизової оболонки. Придбані утворення можуть виникати при дії сонячної радіації або рентгенівських променів, під впливом травм або хімічного опіку. Новоутворення такого типу можна охарактеризувати, як що ростуть досить повільно. Але бувають ситуації, коли доброякісну природу утворення можна підтвердити тільки при проведенні відкритої біопсії. У переважній кількості випадків шкірні утворення з’являються без яких-небудь видимих причин. Є випадки, коли на їх виникнення впливає генетична схильність.

Різновиди і діагностика

  • Фіброма – має доброякісну природу і переважно складається із сполучної волокнистої тканини. До неї схильні усі вікові категорії як чоловіків так і жінок. Діагностується шляхом проведення пальпації як досить щільна і рухлива пухлина, що має чіткі контури.
  • Ліпома – новоутворення, що дуже часто зустрічається, має місце локалізації підшкірну сполучну тканину. Дуже часто пухлини такого роду бувають численними. при цьому виникнення цієї пухлини, за спостереженнями лікарів, ніяк не залежить від загального стану нашого організму.
  • Гемангіома – новоутворення, що вражає в основному, людей середньої вікової категорії. місцями її локалізації є шкірні покриви, молочні залози, нерідко з’являється на губах і слизовій оболонці носа. При цьому слід мати на увазі. що цей вид новоутворення може перейти і в злоякісну форму, тому ми забезпечимо йому особливий контроль і додаткове обстеження.
  • Папілома – ще один вид утворення, звязаного з надмірним збільшенням тканини епідермісу. В основному проявляється у вигляді розростань типу бородавок різного розміру і форми, що височіють над місцем локалізації. Ростуть папіломи досить повільно, але при цьому мають великі площі поширення на тілі. Невринома –утворення, що локалізується в основному на оболонці нервів. Утворюється шляхом дотримання нервових стволів верхніх кінцівок, шиї і голови. Цьому новоутворенню підвладні люди різного віку. Дуже часто невриноми можуть виникати як результат операції або травми. Ми діагностуємо її методом пальпації у поєднанні з ультразвуковим дослідженням.
  • Міксома – утворення на шкірних покривах, що формується переважно із сполучної тканини. Вражає в основному людей літнього віку.
  • Лейоміома – до неї схильні люди обох статей і будь-якого віку. Може виникати множинними колоніями і переходити в злоякісну, тому потребує додаткового лабораторного дослідження.

Методи, які ми використовуємо при видаленні новоутворень

Найбільш сучасним методом позбавлення наших пацієнтів від доброякісних пухлин, що докучають їм, являєтьсятерапія. Цей метод дає можливість якісно і своєчасно видалити доброякісні утворення м’яких тканин. Безумовною перевагою лазера хірургія є прекрасний естетичний вид оперованої ділянки.

При цьому така операція має наступні переваги:

  • безконтактна дія;
  • точність при проведенні маніпуляцій і відсутність ушкоджень сусідніх тканин;
  • видалення пухлин, до яких звичайними способами досить важко підібратися.

Хірургічним методом користуємося у випадках високодиференційованих новоутворень, які згодом можуть разростаться або перероджуватися.

Отзывы пациентов