Криптит

Криптит – це запальні зміни анальних крипт (сліпі кишені прямої кишки, звернені вгору). Глибина крипт у всіх різна, при цьому, розвиток кріптіта більш імовірно при збільшеній глибині крипт. Погано випорожнюються крипти, в яких застоюються калові маси, мікробна флора призводять до запальних процесів. Запори і проноси призводять до травмування крипт каловими масами, застою несприятливої ​​флори і загострення кріптіта. Запальні процеси при крипті легко переходять в хронічну форму через поганий дренаж у крипті, реінфекції кишковим вмістом, постійного травмування. Тривалий запальний процес при крипті призводить до серйозних ускладнень – гострим і хронічним парапроктитомх і проктиту, анальним тріщинах, розвитку раку на грунті хронічного кріптіта і запалення анальних залоз.

Симптоми криптита

Залежать від гостроти протікання захворювання, його поширеності, загального стану хворого. Пацієнти відчувають тяжкість, тиск в області заднього проходу, больові відчуття від тупої і слабкої до пекучих і гострих з прострілами і обширною іррадіацією. Біль стає пульсуючим при сильному нагноєнні. Часто біль пов’язана з дефекацією, хворі починають затримувати стілець, посилюючи тим самим запальний процес, з’являється спазм сфінктера.

Після проведеного обстеження, в залежності від показань, використовуються різні методики лікування кріптита.

При лікуванні використовується сучасне обладнання, лікування кріптита проводиться медикаментозними засобами, місцеве лікування (мазі, свічки).

Використовувані методики лікування кріптіта дозволяють пацієнтові зберегти звичний ритм життя, виключити небажані ускладнення.

Отзывы пациентов

Записаться на консультацию и лечение можно по телефонам

+38(044) 575-32-20

+38(097) 483-40-95

Клиника работает с 8-00 до 20-00 без выходных и перерывов.
Консультации проводят Пн.-Пт. с 9-30 до 16-00